top of page

POHYBOVÁ PŘÍPRAVKA

PRO MATEŘSKOU ŠKOLU

Pohybová přípravka je určená pro děti od 3 do 5 let.

Cena zahrnuje 10 lekcí. 1 lekce trvá 45 minut a probíhá jednou týdně.

Zdravý všeobecný rozvoj těla již v raném věku.

⚪️ ZDOKONALENÍ MOTORICKÝCH DOVEDNOSTÍ

⚪️ SPOUSTY HER A ZÁBAVY

⚪️ TÝMOVOU SPOLUPRÁCI VE FORMĚ HER

CO MŮŽETE OČEKÁVAT..

⚪️ LEPŠÍ KOORDINACI A ROVNOVÁHU TĚLA

Více informací

ZAHAJTE CESTU K ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU JIŽ OD MALA!

Náš program pohybové přípravky je ideální pro děti v brzkém věku. Začít s pohybovým vývojem v tomto období poskytuje základy pro celkový fyzický rozvoj a pohybové dovednosti. Podporujeme koordinaci, rovnováhu a vytváření pohybového sebevědomí. Dejte svým dětem nejlepší start do zdravého životního stylu! 🌟🏃‍♂️🌈 

#PohybujmeSeOdMala

Pohybová přípravka zlepšuje koordinaci a rovnováhu vašeho dítěte. Každá aktivita je navržena tak, aby podporovala celkový fyzický rozvoj a přispívala ke zdraví a pohybovému sebevědomí.

ZDRAVÝ FYZICKÝ ROZVOJ

Vaše děti se budou účastnit různých pohybových her a aktivit, které je budou motivovat k aktivnímu zapojení. Týmové hry a individuální výzvy přinášejí do pohybové přípravky dynamiku a pestrost, která udržuje děti zaujaté a zapojené.

TÝMOVÉ HRY A VÝZVY 

Cena za 1 pololetí (10 lekcí) činní 990,- Kč

POSTUP REGISTRACE V KROCÍCH 

1

Níže klikněte na tlačítko REZERVOVAT u Vámi vybraného kroužku.

4

Kliknutím na tlačítko 'REZERVOVAT' ve formuláři se nám objevíte v evidenci.

2

Přečtěte si INFORMACE O KROUŽKU (kdy startuje, kdy bude probíhat atd..)

5

Nyní čekejte na E-MAILOVOU ZPRÁVU S POKYNY K PLATBĚ a přihláškou k vytištění + další informace k Vámi vybranému kroužku.

3

Vyplňte REZERVAČNÍ FORMULÁR.

Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky před odesláním závazné přihlášky. Po odeslání závazné přihlášky Vám na zadanou e-mailovou adresu odešleme informace ke kurzu a pokyny k platbě. Tyto pokyny k platbě se neodesílají automaticky, nýbrž ručně, abychom zkontrolovali, zda splňujete podmínky registrace do kurzu, mějte proto prosím trpělivost s časovým intervalem přijetí této zprávy. Platba v hotovosti není možná.
REGISTRACE
PŘIHLÁŠKA
POHYBOVÁ PŘÍPRAVKA

ADRESA BYDLIŠTĚ:

KONTAKT NA VÁS:

INFORMACE O DÍTĚTI:

Odesláním formuláře souhlasím jako zákonný zástupce s tím, aby osobní údaje vyplněné na rezervačním formuláři byly evidovány spolkem Parkour SCHOOL, z.s., Strahovice 159, 747 24, IČO: 11994053 a dále pro účely nezbytné komunikace s účastníkem zábavného dne a jeho zákonnými zástupci (GDPR) zpracování osobních údajů.

Odesláním formuláře jako zákonný zástupce potvrzuji,  že dítě je zdravotně způsobilé k absolvování sportovního zábavného dne Parkour SCHOOL, a také souhlasím s 
podmínkami které jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách spolku Parkour SCHOOL, z.s (dostupné na webových stránkách spolku).

 

Děkujeme za registraci! Všechny další informace budou nyní přicházet na váš e-mail :-)

bottom of page