top of page
IMG_1487.JPG

PARKOUROVÉ KROUŽKY
NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

3-2.png

Lekce parkouru jsou pro děti od 6. do 15. let.

Nezaleží, zda Vaše dítě má či nemá s parkourem zkušenosti, lekce jsou pro všechny!

Cena zahrnuje 15 parkourových lekcí. 1 lekce trvá 60 minut a probíhá jednou týdně.
 

IMG_5511.JPG
OV. - SVINOV-34.jpg
VŁESINA-21_edited.jpg
4.JPG
Kotva 1

CO MŮŽEŠ OD KROUŽKŮ OČEKÁVAT:

BEZPEČNOST

 Naše lekce jsou pod vedením trenérů, kteří mají s parkourem dlouholeté zkušenosti. Klademe důraz na maximální bezpečnost po celou dobu konání lekce. Jednotlivé parkourové techniky jsou vyučovány v prostředí, které je zabezpečeno žíněnkami, přičemž při samotném průběhu jistí cvičence trenér. Každá lekce má svou osnovu, která je z hlediska bezpečnosti předem promyšlená.

ZÁBAVA

Součástí každé lekce jsou různé pohybové hry, některé jsou také modifikovány přímo na parkour. Naším cílem je vyhnout se monotónnímu opakování technik a spíše se zaměřit na různorodost, hravost a "oživení" samotného cvičení. Každá hra je pečlivě vybrána a nastavená tak, aby nabíze výzvu a příležitost pro rozmanitý rozvoj dovedností. Jsme přesvědčeni, že tímto způsobem dokážeme přinést do parkouru nový rozměr, který spojuje dovednosti, radost a kolektivní zážitek.

NOVÉ DOVEDNOSTI

Parkour je mnohem víc než jen fyzická aktivita. Je to cesta, která rozvíjí naše schopnosti a posouvá naše meze. Při každém cviku se zlepšujeme ve všech aspektech pohybu - rychlosti, síle, vytrvalosti, obratnosti a koordinaci. Představte si ten úžasný okamžik, kdy vaše tělo sebevědomě splyne s prostředím, které vás obklopuje. Každý pohyb je precizní, každý skok je plný elegance a každá překážka je výzvou, kterou se chystáme překonat. To je esence parkouru - pohybové aktivity, která v sobě skrývá sílu, gracióznost a nekonečný potenciál rozvoje.

LÁSKA K POHYBU

Parkour je vzrušující a naplňující způsob, jak trávit svůj volný čas. Při intenzivním pohybu se do našeho těla uvolňují endorfíny, známé jako hormony štěstí, které nám dodají neuvěřitelný pocit blaha a spokojenosti. Každý úspěšný skok nebo překonaná překážka přináší obrovskou radost a hrdost na sebe samého. Parkour je nejen pohybem, ale i cestou k transformaci nás samotných. Překonávání překážek ve fyzické podobě nás učí překonávat i vnitřní bariéry a představy o svých limitacích. Milé děti, přijměte tuto výzvu a nechte parkour a pohyb proměnit váš život.

Více informací

Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky před odesláním závazné přihlášky. Po odeslání závazné přihlášky Vám na zadanou e - mailovou adresu odešleme informace ke kurzu a pokyny k platbě. Tyto pokyny k platbě se neodesílají automaticky, nýbrž ručně, abychom zkontrolovali, zda splňujete podmínky registrace do kurzu, mějte proto prosím trpělivost s časovým intervalem přijetí této zprávy. Platba v hotovosti není možná.

Cena za 1 pololetí (15 lekcí) činí 1490,-  Kč 

Platné pro druhé pololetí školního roku 2023/2024.

POSTUP REGISTRACE V KROCÍCH:

Níže klikněte na tlačítko "REZERVOVAT" u Vámi vybraného kroužku.

1

4

Kliknutím na tlačítko "rezervovat" ve formuláři se nám objevíte v evidenci.

Přečtěte si informace o kroužku (kdy startuje, kdy bude probíhat, apod.).

5

2

Nyní čekejte na e-mailovou zprávu s pokyny k platbě a přihláškou k vytištění + další informace k Vámi vybranému kroužku.

Vyplňte rezervační formulář.

3

Dodatek:

Pokud vidíte na náhledu kroužku "ZOBRAZIT KROUŽEK", znamená to, že v kroužku je momentálně plná obsazenost, stále však můžete využít "dodatečnou registraci", kterou naleznete pod celým seznamem kroužků ve spodní části této stránky. Vyplněním dodatečné registraci se zařadíte mezi náhradníky, a v případě uvolnění Vás budeme neprodleně informovat.

PŘEHLED KROUŽKŮ:

  1. Registrace na další školní rok 2024/2025 budou otevřeny již na začátku měsíce června.

  2. Pokud je Váš kroužek zaplněn, využijte taktéž formulář DODATEČNÉ REGISTRACE, jehož vyplněním se automaticky dostanete do pořadí náhradníků. Po uvolnění místa Vás budeme neprodleně kontaktovat.

  3. Každý zájemce se může přihlásit na jakýkoliv kroužek, i když zrovna neprobíhá na škole, kterou dítě navštěvuje.

Přehled kroužků

DŮLEŽITÉ INFORMACE

DODATEČNÁ REGISTRACE NA KROUŽEK

Dodatečnou registraci vyplňujte prosím v těchto případech:

1) Žádost o nástup v průběhu pololetí, jelikož se nedá registrovat běžným způsobem nahoře.

2) Žádost o místo náhradníka, z důvodu plné obsazenosti.
3) Kroužek ještě nebyl spuštěn, ale chcete si již zarezervovat místo.

 

ADRESA BYDLIŠTĚ:

KONTAKT NA VÁS:

INFORMACE O DÍTĚTI:

Odesláním formuláře souhlasím jako zákonný zástupce s tím, aby osobní údaje vyplněné na rezervačním formuláři byly evidovány spolkem Parkour SCHOOL, z.s., Strahovice 159, 747 24, IČO: 11994053 a dále pro účely nezbytné komunikace s účastníkem kroužku a jeho zákonnými zástupci (GDPR) zpracování osobních údajů.

Odesláním formuláře jako zákonný zástupce potvrzuji,  že mé dítě je zdravotně způsobilé k absolvování sportovního kroužku Parkour SCHOOL, a také souhlasím se všeobecnými podmínkami Parkour SCHOOL, z.s.

 

Odesláním formuláře rovněž souhlasím jako zákonný zástupce dítěte se vznikem jeho členství ve spolku Parkour SCHOOL, z.s., Strahovice 159, 747 24, IČO: 11994053.

 

Děkujeme Vám za registraci! V případě uvolnění místa na kroužku Vás budeme informovat co nejdříve na Váš e-mail. 

Parkourová škola
Dodatečná regitrace
bottom of page