top of page
Logo Parkour school png.png


Kroužky, tábory, workshopy a další akce plné energie, radosti a překonávání hranic - to je náš recept na rozkvétání dětských duší. Učíme děti nejen nové dovednosti a techniky parkouru, ale také v nich probouzíme sebedůvěru, podněcujeme spolupráci a odhodlání skrze překonávání překážek, přijímání výzev. Každé dítě, které k nám přijde, se stane součástí naší jedinečné komunity, kde se rodí nová přátelství a objevují se skryté schopnosti. Věříme totiž, že každé dítě má tento potenciál a schopnosti v sobě, které se mohou projevit a rozvinout právě prostřednictvím parkouru a pohybu jako takového!

Parkour SCHOOL, z.s.

Parkourová organizace, která žije pohybem!

Vítáme vás na stránkách naší organizace, která se zaměřuje na sdílení, výuku a předávání znalostí o pohybu a o zdravém životním stylu dětem a mladistvým. Naše hlavní specializace spočívá v pohybové disciplíně Parkour & Freerunning, avšak na pohyb nahlížíme i z komplexnějšího a rozšířeného hlediska. Tým našich zkušených trenérů se vyznačuje dlouholetou praxí a profesionálním přístupem s velkou zálibou k pohybu obecně.

PARKOUR A JEHO PŘÍNOS PRO DĚTI A MLADISTVÉ

KONDICE

SEBEROZVOJ

SOCIALIZACE

Parkour je mnohem víc než jen fyzická aktivita. Je to cesta, která rozvíjí naše schopnosti a posouvá naše meze. Při každém cviku se zlepšujeme ve všech aspektech pohybu - rychlosti, síle, vytrvalosti, obratnosti a koordinaci. Představte si ten úžasný okamžik, kdy vaše tělo sebevědomě splyne s prostředím, které vás obklopuje. Každý pohyb je precizní, každý skok je plný elegance a každá překážka je výzvou, kterou se chystáme překonat. To je esence parkouru - pohybové aktivity, která v sobě skrývá sílu, gracióznost a nekonečný potenciál rozvoje.


Trénink parkouru je mnohem zábavnější v kolektivu! Jedná se o úžasnou komunitu, která sdílí naše nadšení a vášeň pro pohyb. A právě ve skupině nacházíme neuvěřitelnou sílu, zábavu a bezpečí. V kolektivu se cítíme podpořeni, inspirováni a motivováni, a to vše je díky společným tréninkům, které nabízíme.
Je potřeba se připravit na neuvěřitelnou dobrodružnou cestu s kamarády, kteří sdílí společný zápal pro parkour. Děti zde získávají kruh lidí, se kterými si budou dobře rozumět, a to je v tak mladém věku opravdu důležité.

Parkour je vzrušující a naplňující způsob, jak trávit svůj volný čas. Při intenzivním pohybu se do našeho těla uvolňují endorfíny, známé jako hormony štěstí, které nám dodají neuvěřitelný pocit blaha a spokojenosti. Každý úspěšný skok nebo překonaná překážka přináší obrovskou radost a hrdost na sebe samého. Parkour je nejen pohybem, ale i cestou k transformaci nás samotných. Překonávání překážek ve fyzické podobě nás učí překonávat i vnitřní bariéry a představy o svých limitacích. Milé děti, přijměte tuto výzvu a nechte parkour a pohyb proměnit váš život.

NAŠI TRENÉŘI

1_edited.jpg

Mgr. Marek Moravec

Marek Hartmann

2_edited.jpg
Vaness 1_edited.jpg

Vaness Krištofová

MIKA 2_edited.jpg

Lukáš Mika

Matěj Halfar

1.JPG

Patrik Stuchlík

IMG_7751_edited.jpg
2-2_edited.jpg

Petr Šíma

bottom of page