top of page
Logo Parkour school png.png


Kroužky, tábory, workshopy a další akce plné energie, radosti a překonávání hranic - to je náš recept na rozkvétání dětských duší. Učíme děti nejen nové dovednosti a techniky parkouru, ale také v nich probouzíme sebedůvěru, podněcujeme spolupráci a odhodlání skrze překonávání překážek, přijímání výzev. Každé dítě, které k nám přijde, se stane součástí naší jedinečné komunity, kde se rodí nová přátelství a objevují se skryté schopnosti. Věříme totiž, že každé dítě má tento potenciál a schopnosti v sobě, které se mohou projevit a rozvinout právě prostřednictvím parkouru a pohybu jako takového!

Parkour SCHOOL, z.s.

Parkourová organizace, která žije pohybem!

Vítáme vás na stránkách naší organizace, která se zaměřuje na sdílení, výuku a předávání znalostí o pohybu a o zdravém životním stylu dětem a mladistvým. Naše hlavní specializace spočívá v pohybové disciplíně Parkour & Freerunning, avšak na pohyb nahlížíme i z komplexnějšího a rozšířeného hlediska. Tým našich zkušených trenérů se vyznačuje dlouholetou praxí a profesionálním přístupem s velkou zálibou k pohybu obecně.

PARKOUR A JEHO PŘÍNOS PRO DĚTI A MLADISTVÉ

KONDICE

SEBEROZVOJ

SOCIALIZACE

Parkour je mnohem víc než jen fyzická aktivita. Je to cesta, která rozvíjí naše schopnosti a posouvá naše meze. Při každém cviku se zlepšujeme ve všech aspektech pohybu - rychlosti, síle, vytrvalosti, obratnosti a koordinaci. Představte si ten úžasný okamžik, kdy vaše tělo sebevědomě splyne s prostředím, které vás obklopuje. Každý pohyb je precizní, každý skok je plný elegance a každá překážka je výzvou, kterou se chystáme překonat. To je esence parkouru - pohybové aktivity, která v sobě skrývá sílu, gracióznost a nekonečný potenciál rozvoje.


Trénink parkouru je mnohem zábavnější v kolektivu! Jedná se o úžasnou komunitu, která sdílí naše nadšení a vášeň pro pohyb. A právě ve skupině nacházíme neuvěřitelnou sílu, zábavu a bezpečí. V kolektivu se cítíme podpořeni, inspirováni a motivováni, a to vše je díky společným tréninkům, které nabízíme.
Je potřeba se připravit na neuvěřitelnou dobrodružnou cestu s kamarády, kteří sdílí společný zápal pro parkour. Děti zde získávají kruh lidí, se kterými si budou dobře rozumět, a to je v tak mladém věku opravdu důležité.

Parkour je vzrušující a naplňující způsob, jak trávit svůj volný čas. Při intenzivním pohybu se do našeho těla uvolňují endorfíny, známé jako hormony štěstí, které nám dodají neuvěřitelný pocit blaha a spokojenosti. Každý úspěšný skok nebo překonaná překážka přináší obrovskou radost a hrdost na sebe samého. Parkour je nejen pohybem, ale i cestou k transformaci nás samotných. Překonávání překážek ve fyzické podobě nás učí překonávat i vnitřní bariéry a představy o svých limitacích. Milé děti, přijměte tuto výzvu a nechte parkour a pohyb proměnit váš život.

TRENÉŘI

poza Maro 2.jpg

Mgr. Marek Moravec

Marek Hartmann

poza Mario 1.jpg
poza Vaness 3.jpg

Vaness Krištofová

poza Mika 1.jpg

Lukáš Mika

Matěj Halfar

poza Mates 2.jpg
poza Petr 1.jpg

Patrik Stuchlík

poza Patrik 1.jpg
poza Ondra 2.jpg

Petr Šíma

Ondřej Martinik

bottom of page