top of page
Holky fotka.jpg
Logo Dance school.png

Stejný klub, jiné zaměření!

737 395 167

730 643 302

Holky banner.jpg

TANEČNÍ KROUŽKY
NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

Lekce tance jsou pro děti 3. do 5. let (mateřská školka) a od 6. do 15. let (základní škola).

Nezaleží, zda Vaše dítě má či nemá s tancem zkušenosti, lekce jsou pro všechny!

 

Kroužek obsahuje různé taneční styly (street dance, zumba a další..)
 

Cena zahrnuje 15 tanečních lekcí. 1 lekce trvá 60 minut a probíhá jednou týdně.
 

Holky skupinovka 1.jpg
shutterstock_2170309389.jpg

CO TANEČNÍ KROUŽEK NABÍZÍ:

Více informací
png mozek-2.png

MOTORICKÁ
KONTROLA

Naše taneční kroužky mají své osnovy sestaveny tak, aby oslovily nejen ty děti, které se často rády vesele pohupují a dovádějí doma před televizí, ale i ty, kdo chtějí posunout své taneční dovednosti na pokročilou úroveň. Rozkvět pohybových schopností, ladnost v každém kroku a precizní choreografie jsou stěžejními body našich lekcí. 

ZÁBAVA

Každá taneční hodina je plná radosti, smíchu a hravého učení. Zaujmeme děti tím pravým způsobem, abychom v nich podpořili nejen rozvoj tanečních dovedností, ale také sebevědomí a týmového ducha. Zveme vás do světa tance plného překvapení, radosti a úžasných tanečních okamžiků.

pngtree-best-friends-forever-women-for-hair-style-png-image_4376246.png.png

SKVĚLÁ PARTA

Je známo, že hudba spojuje, rytmus rozhýbe a tanec stmeluje. Každá mladá tanečnice či tanečník zde vyniká svým nezaměnitelným stylem, který může sloužit jako zdroj inspirace pro ostatní. Společné choreografie přináší společný úspěch, který v dítěti utvrzuje, že někam patří, a to je velmi důležité.

LÁSKA K POHYBU

Jestliže vaše dítě již od malička projevuje lásku k pohybu a neodolatelnou touhu tančit podle každého rytmu, pak je tato nabídka jako stvořená právě pro něj. Naši instruktoři mají bohaté zkušenosti a vědí, jak přenést svou vášeň pro tanec na novou generaci.

Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky před odesláním závazné přihlášky. Po odeslání závazné přihlášky Vám na zadanou e - mailovou adresu odešleme informace ke kurzu a pokyny k platbě. Tyto pokyny k platbě se neodesílají automaticky, nýbrž ručně, abychom zkontrolovali, že splňujete podmínky registrace do kurzu, mějte proto prosím trpělivost s časovým intervalem přijetí této zprávy. Pokyny k platbě a informace pro školní rok 2023/2024 budeme odesílat v průběhu měsíce září. Platba v hotovosti není možná.

Cena za 1 pololetí (15 lekcí) činí 1690,-  Kč 

Platné pro druhé pololetí školního roku 2023/2024.

Video
Holky fotka.jpg

TRENÉRKY

Adél.png
Klára.png
Adél.png

Marie Halfarová

Klára Hartmannová

Adéla Krömrová

POSTUP REGISTRACE V KROCÍCH:

Registrace

Níže klikněte na tlačítko "REZERVOVAT" u Vámi vybraného kroužku.

1

4

Kliknutím na tlačítko "rezervovat" ve formuláři se nám objevíte v evidenci.

Přečtěte si informace o kroužku (kdy startuje, kdy bude probíhat, apod.).

5

2

Nyní čekejte na e-mailovou zprávu s pokyny k platbě a přihláškou k vytištění + další informace k Vámi vybranému kroužku.

Vyplňte rezervační formulář.

3

Pokud vidíte na náhledu kroužku "ZOBRAZIT KROUŽEK", znamená to, že v kroužku je momentálně plná obsazenost, stále však můžete využít "dodatečnou registraci", kterou naleznete pod celým seznamem kroužků ve spodní části této stránky. Vyplněním dodatečné registraci se zařadíte mezi náhradníky, a v případě uvolnění Vás budeme neprodleně informovat.

PŘEHLED KROUŽKŮ:

  1. Pokud je Váš kroužek zaplněn, využijte taktéž formulář DODATEČNÉ REGISTRACE, který naleznete úplně dole. Vyplněním se automaticky dostanete do pořadí náhradníků. Po uvolnění místa Vás budeme neprodleně kontaktovat.

  2. Každý zájemce se může přihlásit na jakýkoliv kroužek, i když zrovna neprobíhá na škole, kterou dítě navštěvuje.

Dodatečná registrace - tanec
Dodatečná registrace
REGISTRACE NA KROUŽEK JAKO NÁHRADNÍK

Dodatečnou registraci vyplňujte v případě, že je kroužek zaplněn a máte zájem o místo náhradníka.

ADRESA BYDLIŠTĚ:

KONTAKT NA VÁS:

INFORMACE O DÍTĚTI:

Odesláním formuláře souhlasím jako zákonný zástupce s tím, aby osobní údaje vyplněné na rezervačním formuláři byly evidovány spolkem Parkour SCHOOL, z.s., Strahovice 159, 747 24, IČO: 11994053 a dále pro účely nezbytné komunikace s účastníkem kroužku a jeho zákonnými zástupci (GDPR) zpracování osobních údajů.

Odesláním formuláře jako zákonný zástupce potvrzuji,  že mé dítě je zdravotně způsobilé k absolvování sportovního kroužku Parkour SCHOOL, a také souhlasím se všeobecnými podmínkami Parkour SCHOOL, z.s.

 

Odesláním formuláře rovněž souhlasím jako zákonný zástupce dítěte se vznikem jeho členství ve spolku Parkour SCHOOL, z.s., Strahovice 159, 747 24, IČO: 11994053.

 

Děkujeme Vám za registraci! V případě uvolnění místa na kroužku Vás budeme informovat co nejdříve na Váš e-mail. 

Parkourová škola
bottom of page