top of page
IMG_1487.JPG

PARKOUROVÉ KROUŽKY
NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

3-2.png

Lekce parkouru jsou pro děti od 6. do 15. let.

Nezaleží, zda máš či nemáš s parkourem zkušenosti, lekce jsou pro všechny!

Cena zahrnuje 15 parkourových lekcí. 1 lekce trvá 60 minut a probíhá jednou týdně.
 

IMG_5511.JPG
6.JPG
3.JPG
2.JPG
Kotva 1

CO MŮŽEŠ OD KROUŽKŮ OČEKÁVAT:

Kotva 2

BEZPEČNOST

 Naše lekce jsou pod vedením trenérů, kteří mají s parkourem dlouholeté zkušenosti. Klademe důraz na maximální bezpečnost po celou dobu konání lekce. Jednotlivé parkourové techniky jsou vyučovány v prostředí, které je zabezpečeno žíněnkami, přičemž při samotném průběhu jistí cvičence trenér. Každá lekce má svou osnovu, která je z hlediska bezpečnosti předem promyšlená.

ZÁBAVA

Součástí každé lekce jsou různé pohybové hry, některé jsou také modifikovány přímo na parkour. Naším cílem je vyhnout se monotónnímu opakování technik a spíše se zaměřit na různorodost, hravost a "oživení" samotného cvičení. Každá hra je pečlivě vybrána a nastavená tak, aby nabíze výzvu a příležitost pro rozmanitý rozvoj dovedností. Jsme přesvědčeni, že tímto způsobem dokážeme přinést do parkouru nový rozměr, který spojuje dovednosti, radost a kolektivní zážitek.

NOVÉ DOVEDNOSTI

Parkour je mnohem víc než jen fyzická aktivita. Je to cesta, která rozvíjí naše schopnosti a posouvá naše meze. Při každém cviku se zlepšujeme ve všech aspektech pohybu - rychlosti, síle, vytrvalosti, obratnosti a koordinaci. Představte si ten úžasný okamžik, kdy vaše tělo sebevědomě splyne s prostředím, které vás obklopuje. Každý pohyb je precizní, každý skok je plný elegance a každá překážka je výzvou, kterou se chystáme překonat. To je esence parkouru - pohybové aktivity, která v sobě skrývá sílu, gracióznost a nekonečný potenciál rozvoje.

LÁSKA K POHYBU

Parkour je vzrušující a naplňující způsob, jak trávit svůj volný čas. Při intenzivním pohybu se do našeho těla uvolňují endorfíny, známé jako hormony štěstí, které nám dodají neuvěřitelný pocit blaha a spokojenosti. Každý úspěšný skok nebo překonaná překážka přináší obrovskou radost a hrdost na sebe samého. Parkour je nejen pohybem, ale i cestou k transformaci nás samotných. Překonávání překážek ve fyzické podobě nás učí překonávat i vnitřní bariéry a představy o svých limitacích. Milé děti, přijměte tuto výzvu a nechte parkour a pohyb proměnit váš život.

Kotva 2

Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky před odesláním závazné přihlášky. Po odeslání závazné přihlášky Vám na zadanou e - mailovou adresu odešleme informace ke kurzu a pokyny k platbě. Tyto pokyny k platbě se neodesílají automaticky, nýbrž ručně, abychom zkontrolovali, že splňujete podmínky registrace do kurzu, mějte proto prosím trpělivost s časovým intervalem přijetí této zprávy. Pokyny k platbě a informace pro školní rok 2023/2024 budeme odesílat v průběhu měsíce září. Platba v hotovosti není možná.

Cena za 1 pololetí (15 lekcí) činí 1490,-  Kč 

Platné pro druhé pololetí školního roku 2023/2024.

POSTUP REGISTRACE V KROCÍCH:

Více informací

Níže klikněte na tlačítko "REZERVOVAT" u Vámi vybraného kroužku.

1

4

Kliknutím na tlačítko "rezervovat" ve formuláři se nám objevíte v evidenci.

Přečtěte si informace o kroužku (kdy startuje, kdy bude probíhat, apod.).

5

2

Nyní čekejte na e-mailovou zprávu s pokyny k platbě a přihláškou k vytištění + další informace k Vámi vybranému kroužku.

Vyplňte rezervační formulář.

3

PŘEHLED KROUŽKŮ:

Přehled kroužků

Každý zájemce se může přihlásit na jakýkoliv kroužek, i když zrovna neprobíhá na škole, kterou dítě navštěvuje.

VŠECHNY KROUŽKY BUDOU STARTOVAT V ŘÍJNU OD 2. - 6.10

Nestihli jste registraci, a Váš kroužek má již plnou kapacitu nebo ještě nebyl spuštěn nebo? Vyzkoušejte