top of page
IMG_1487.JPG

PARKOUROVÉ KROUŽKY
NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

hop cápek.png

Lekce parkouru jsou pro děti od 6. do 15. let.

Nezaleží, zda máš či nemáš s parkourem zkušenosti, lekce jsou pro všechny!

Cena zahrnuje 15 parkourových lekcí. 1 lekce trvá 60 minut a probíhá jednou týdně.
 

IMG_5511.JPG
6.JPG
Kotva 1
2.JPG
3.JPG

CO MŮŽEŠ OD KROUŽKŮ OČEKÁVAT:

Kotva 2

BEZPEČNOST

 Naše lekce jsou pod vedením trenérů, kteří mají s parkourem dlouholeté zkušenosti. Klademe důraz na maximální bezpečnost po celou dobu konání lekce. Jednotlivé parkourové techniky jsou vyučovány v prostředí, které je zabezpečeno žíněnkami, přičemž při samotném průběhu jistí cvičence trenér. Každá lekce má svou osnovu, která je z hlediska bezpečnosti předem promyšlená.

ZÁBAVA

Součástí každé lekce jsou různé pohybové hry, některé jsou také modifikovány přímo na parkour. Hry jsou velmi často kolektivní, takže si celá skupinka užije spoustu zábavy. V naších lekcích se chceme vyhnout nudnému a dlouhému nácviku samostatné techniky, spíše se snažíme o rozmanitost, hravost a samotné cvičení vždy mírně "okořenit".

NOVÉ DOVEDNOSTI

Parkour toho dokáže nabídnout opravdu hodně. Na lekcích se učíme efektivně a kreativně překonávat překážky. Ukazujeme si, jak na akrobacii. Podpoříme rychlost, hbitost, sílu a zlepšíme svou koordinaci! Parkour rozvíjí pohybovou učenlivost, což využijeme především i v jiných sportech.

LÁSKA K POHYBU

Na každé lekci se pořádně zapotíme, vyplavíme hormony  štěstí (endorfiny), jak už to u pohybové aktivity bývá. Při parkouru člověk pozná úžasné schopnosti svého těla, což mu rovněž dává možnost každou lekcí své dovednosti dále překonávat a mít ze sebe opravdu skvělý pocit!

Kotva 2

Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky před odesláním závazné přihlášky. Po odeslání závazné přihlášky Vám na zadanou e - mailovou adresu odešleme (co nejdříve) informace ke kurzu a pokyny k platbě. Tyto pokyny k platbě se neodesílají automaticky, nýbrž ručně, abychom zkontrolovali, že splňujete podmínky registrace do kurzu, mějte proto prosím trpělivost s časovým intervalem přijetí této zprávy. Platba v hotovosti není možná.

Cena za 1 pololetí (15 lekcí) činí 1490,-  Kč 

Platné pro druhé pololetí školního roku 2022/2023.

POSTUP REGISTRACE V KROCÍCH:

Více informací

Níže klikněte na tlačítko "REZERVOVAT" u Vámi vybraného kroužku.

1

4

Kliknutím na tlačítko "rezervovat" ve formuláři se nám objevíte v evidenci.

Přečtěte si informace o kroužku (kdy startuje, kdy bude probíhat, apod.).

5

2

Nyní čekejte na e-mailovou zprávu s pokyny k platbě a přihláškou k vytištění + další informace k Vámi vybranému kroužku.

Vyplňte rezervační formulář.

3

PŘEHLED KROUŽKŮ:

NYNÍ PROBÍHÁ REGISTRACE NA 2. POLOLETÍ
Členové registrovaní v prvním pololetí se již nemusí znovu registrovat, místo jim zůstává.

Nestihli jste registraci, a kroužek již začal?

Přehled kroužků