IMG_1487.JPG

PARKOUROVÉ KROUŽKY
NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

hop cápek.png

Lekce parkouru jsou pro děti od 6. do 15. let.

Nezaleží, zda máš či nemáš s parkourem zkušenosti, lekce jsou pro všechny!

Cena zahrnuje 15 parkourových lekcí. 1 lekce trvá 60 minut a probíhá jednou týdně.
 

IMG_5511.JPG
 
 
6.JPG
2.JPG
3.JPG

CO MŮŽEŠ OD KROUŽKŮ OČEKÁVAT:

BEZPEČNOST

 Naše lekce jsou pod vedením trenérů, kteří mají s parkourem dlouholeté zkušenosti. Klademe důraz na maximální bezpečnost po celou dobu konání lekce. Jednotlivé parkourové techniky jsou vyučovány v prostředí, které je zabezpečeno žíněnkami, přičemž při samotném průběhu jistí cvičence trenér. Každá lekce má svou osnovu, která je z hlediska bezpečnosti předem promyšlená.

ZÁBAVA

Součástí každé lekce jsou různé pohybové hry, některé jsou také modifikovány přímo na parkour. Hry jsou velmi často kolektivní, takže si celá skupinka užije spoustu zábavy. V naších lekcích se chceme vyhnout nudnému a dlouhému nácviku samostatné techniky, spíše se snažíme o rozmanitost, hravost a samotné cvičení vždy mírně "okořenit".

NOVÉ DOVEDNOSTI

Parkour toho dokáže nabídnout opravdu hodně. Na lekcích se učíme efektivně a kreativně překonávat překážky. Ukazujeme si, jak na akrobacii. Podpoříme rychlost, hbitost, sílu a zlepšíme svou koordinaci! Parkour rozvíjí pohybovou učenlivost, což využijeme především i v jiných sportech.

LÁSKA K POHYBU

Na každé lekci se pořádně zapotíme, vyplavíme hormony  štěstí (endorfiny), jak už to u pohybové aktivity bývá. Při parkouru člověk pozná úžasné schopnosti svého těla, což mu rovněž dává možnost každou lekcí své dovednosti dále překonávat a mít ze sebe opravdu skvělý pocit!

 

Nezapomeňte si přečíst všeobecné podmínky před odesláním závazné přihlášky. Po odeslání závazné přihlášky Vám na zadanou e - mailovou adresu odešleme (co nejdříve) informace ke kurzu a pokyny k platbě. Platba v hotovosti není možná.

PŘEHLED KROUŽKŮ:

 
 

CENA: 1490,-  Kč / 15 lekcí (pololetí)

Platné pro první pololetí školního roku 2022/2023.